Hjem/Kontakt oss

Kontakt oss

Aremark kommune

Aremark kommune
Rådhuset, Aremarkveien 2276, 1798 Aremark
Tlf: 69 19 96 00
Org.nr.: 940875560

Anne Mørk-Tønnesen
Anne Mørk-Tønnesen, kommunikasjonsrådgiver

Åpningstider rådhuset: 

Hverdager fra 08.00 til 15.30. ( til 15.00 sommertid)

Ordfører: Geir Aarbu: 93244012

Rådmann: Alice Reigstad: 97148817

Pressekontakt: Anne Mørk-Tønnesen mobil 99205332.

Er det noen andre i administrasjonen du ønsker å prate med? Finn mer informasjon her! 

  • Send inn din henvendelse via vårt kontaktskjema nederst på siden eller direkte til: post@aremark.kommune.no.
  • Vi gjør oppmerksom på at dersom eposten/meldingen din inneholder arkivverdig informasjon, vil den bli journalført i kommunens sak- og arkivsystem.
  • Du finner Aremark kommune også på facebook 
RÅDHUSET          
Sentralbord/Postmottak 69199600 post@aremark.kommune.no Arkivverdig epost blir journalført Rådhuset
Alice Reigstad 97148817 alice.reigstad@aremark.kommune.no Rådmann Rådhuset
Mette  Eriksen 97767430 mette.eriksen@aremark.kommune.no Regnskap og økonomisjef Rådhuset
Ann Kristin  Jansson 47454458 ann-kristin.jansson@aremark.kommune.no Lønn Rådhuset
Anne  Mørk-Tønnesen 99205332 anne.mork-tonnesen@aremark.kommune.no Leder for kommunikasjon og service Rådhuset
Oda  Bentzen Løvås 98897279 odabentzen.lovas@aremark.kommune.no Controller/økonomirådgiver Rådhuset
Mary Anne Gløboden 98212182 marglo@aremark.kommune.no Arkivar/personvernombud Rådhuset
Yvonne  Grundnes 99577370 yvonne.grundnes@aremark.kommune.no Personalrådgiver/oppvekstfaglig rådgiver  
Anita  Eliassen Fosser

93401079

anita.eliassen@aremark.kommune.no Fagforbundet Rådhuset
Nina  Krafft Skolleborg 90878218 nina.krafftskolleborg@aremark.kommune.no Frivilligsentralen Rådhuset
HELSE/NAV          
Christian  Gundersen 98212180 christian.gundersen@aremark.kommune.no Virksomhetsleder Helse og Nav Aremark Helse
Helene  Bjerkman Lilledal 69199600 helene.bjerkman@aremark.kommune.no Miljøterapeut/barnevernet Helse
Lene Beate  Petersen 69199600 lene.beate.petersen@aremark.kommune.no Sosialkonsulent Helse
Kristin  Staal 69199600 kristin.staal@aremark.kommune.no Saksbehandler barnevern/folkehelsekoordinator Helse
Legekontor   69199690   Hovednummer Helse
Rita  Martinsen 69199690 rita.martinsen@aremark.kommune.no Kommunelege Helse
Mirjam  Kilen 69199690 mirjam.kilen@aremark.kommune.no Lege Helse
Legevakt i Halden 116117   Etter klokken 16 Helse
Ane  Grydeland 40401479 ane.grydeland@aremark.kommune.no Fysioterapi Helse
Anne Line Ytterbøl 45631486 ak-anny@aremark.kommune.no Ergoterapi Helse
Skole og helsesøstertjeneste 45406311   hege.myhren-larsen@aremark.kommune.no Helsesykepleier Helse
OMSORG          
Heidi  Sommerseth 41554705 heidi.sommerseth@aremark.kommune.no Avdelingsleder Omsorg
Fosbykollen sykehjem 98212189   Kontortelefon Omsorg
Kirsti  Brynildsen 45637042 kirsti.brynildsen@aremark.kommune.no Avdelingsleder Fosbykollen  Omsorg
Trond  Korseth 98212170 trond.korseth@aremark.kommune.no Avdelingsleder kjøkken og vaskeri Omsorg
Vakttelefon Fosbykollen 98212175     Omsorg
Linda Dagrød 48869789 linda.dagrod@aremark.kommune.no Saksbehandler Omsorg
SKOLE          
Per Ole  Pihlstrøm 92244593 per.ole.pihlstrom@aremark.kommune.no Virksomhetsleder skole, oppvekst og kultur/rektor Oppvekst
Aremark skole  48950862     Oppvekst
Kathrine  Walthinsen 48947747 bibliotek@aremark.kommune.no Biblioteksjef Oppvekst
Aremark barnehage 48884117 post@aremark.kommune.no Kontor Oppvekst
Ragnfrid  Næss 92251874 ragnfrid.nass@aremark.kommune.no Virksomhetsleder barnehage Oppvekst
Skole og helsesøstertjeneste   45406311 hege.myhren-larsen@aremark.kommune.no Helsesykepleier Oppvekst/helse
TEKNISK          
Henriette Cecilie  Wisur-Olsen 95055593 henriette.wisur-olsen@aremark.kommune.no Virksomhetsleder/sjef Teknisk
Maiken  Balder 91120667 maiken.balder@aremark.kommune.no VA ingeniør Teknisk 
Line Dalene 47454511 line.dalene@aremark.kommune.no Saksbehandler teknisk Teknisk
Roy  Dokke 92804099 roy.dokke@aremark.kommune.no Driftsoperatør VA Teknisk
Stefan  Näset 97093744 stefan.naeset@aremark.kommune.no Driftsoperatør/snekker Teknisk 
Ole Henrik  Johansen 95495219 olehenrik.johansen@aremark.kommune.no Driftsoperatør/rørlegger Teknisk
Wiggo  Andersen 98212183 wiggo.andersen@aremark.kommune.no Driftstekniker kommunale bygg Teknisk
Martine  Hakelund Hansen 47797245 martine.hakelund.hansen@halden.kommune.no Byggesak Teknisk
Karl Martin  Møgedal 92486958 karl.martin.mogedal@marker.kommune.no Jordbruk Teknisk
Kjell Ove  Burås 91706118 kjellove.buras@marker.kommune.no Skogbruk Teknisk
Kjell Roger  Ruud 92625956 kjell.roger.ruud@marker.kommune.no Oppmåler Teknisk
Ann Kristin  Halvorsrud 45406753 ann.kristin.halvorsrud@marker.kommune.no Viltforvaltning Teknisk
Ole Christian  Torgalsbøen 97022221 ole.christian.torgalsboen@halden.kommune.no Brannsjef Teknisk
Mona Kristin  Bergstrøm 98212184 monakristin.bergstrom@aremark.kommune.no Renholdsleder Teknisk




Tips ein ven Skriv ut