Navn  Kontaktperson Telefon E-post Nettside/facebook      
Aremark søndagsskole Andrè Hansesæter 99598487 hansesetre@gmail.com        
Ungdomsgruppa menighetshuset Anders Smaadahl 99152267          
Barnekoret Gledessprederne Linda Smaadahl 95167030 Linda_Thorsen@hotmail.com        
Aremark Pistolklubb Kai Kjønna   vikjoen@online.no Facebookgruppe, kun for medlemmer      
Aremark skytterlag Per Østensvig 90840599 aremark@skytterlag.no Facebookgruppe      
Bjørkebekk IF Tore Kristiansen 90209089 tore@halden.net Facebookside      
Aremark IF Lars Martin Jæger 95833635 lmartinj@online.no Facebookside      
Aremark BMX-klubb David Osenbroch   david.aremarkbmx@yahoo.com

aremarkbmx.no

Facebookgruppe

     
Aremark Jeger og fiskeforening Odd Ø. Bjørntvedt 99090629 bjorntvedt1@gmail.com Facebookgruppe      
Aremark Gjeddeklubb Terje Bokerød Strand   post@aremarkgjeddeklubb.com

aremarkgjeddeklubb.com

Facebookgruppe

     
NMK Aremark Torbjørn Vestby 90948416 nmkaremark@outlook.com

nmkaremark.no

Facebookside

     
Kvisler 4H Trine Ulsrød 91570095 trineu@halden.net

4H.no

Facebookgruppe

     
De Unges  forening Solveig Bergstrøm 91119810 solber@halden.net        
Aremark Yngreslag Øyvind Rostad 97735624   Facebookgruppe      
Aremark Bygdeungdomslag Marte  Espelund 92290799 marteespelund@live.no Facebookside      
Aremark Festivalforening Stig Aarbu 99616717 post@elgfestivalen.no

elgfestivalen.no

Facebookside

     
Aremark Historielag Harald Nilsen 99286549 hd-nilse@halden.net Facebookgruppe      
MS Thors Venner

Jørn Espelund

Hege Holth

90590182

90617023

thors.venner@gmail.com Facebookside      
Aremark Pensjonistforening Bjørn Grøstad 45292071 bj.groestad@gmail.com pensjonistforbundet.no      
Aremark Bygdekvinnelag

Gunhild Lie

Sissel Nilsen

97776285

48272897

  Facebookside      
Aremark Lions Club Tor Øyvind Solberg 91994790 tor@aramaskin.no lions.no      
Aremark Frivilligsentral Nina Krafft Skolleborg 90878218 frivilligsentral@aremark.kommune.no Facebookside      
Aremark Musikkorps Cindy Due/ Nina Due Lindmark 46476470/90960979   Facebookside      
Aremark bondelag Per Ola Haartveit 95085993  

Nettside

Facebookside

     
Seniordans Aremark Erik Selmer-Olsen 90996739 erik.selmer-olsen@ntebb.no Nei      
Skytterhusets Venner Grete Hansen 91730265 skytterhusetvenner@halden.net Facebookside      
Mental helse Fredrikshald og omegn Reidun Raknerud Andersen 91634557 reidun.r.a@dukamail.no        
Diabetsforbundet Halden og omegn Reidun Raknerud Andersen 91634557

  

reidun.r.a@dukamail.no