Her finner du en liste over ansatte

Navn Telefon E-post Virksomhet
Sentralbord/Postmottak 69199600 post@aremark.kommune.no Arkivverdig epost blir journalført

ADMINISTRASJON

Andreas Lervik 93434698 andreas.lervik@aremark.kommune.no Rådmann
Mette Eriksen 97767430 mette.eriksen@aremark.kommune.no Regnskap og økonomisjef
Ann Kristin Jansson 47454458 ann-kristin.jansson@aremark.kommune.no Lønn
Oda  Bentzen Løvås 98897279 odabentzen.lovas@aremark.kommune.no I permisjon - Controller/økonomirådgiver
Lanie Tran 41524047 lanie.tran@aremark.kommune.no Økonomi- og informasjonsmedarbeider
Mary Anne Gløboden 98212182 mary.anne.globoden@aremark.kommune.no Arkivar/personvernombud
Martine Akre 46935805 martine.akre@aremark.kommune.no Arkivar
Yvonne  Grundnes 99577370 yvonne.grundnes@aremark.kommune.no Personalrådgiver/oppvekstfaglig rådgiver
Anita Eliassen Fosser 93401079 anita.eliassen@aremark.kommune.no Fagforbundet
Nina Krafft Skolleborg 90878218 nina.krafftskolleborg@aremark.kommune.no Frivilligsentralen

HELSE/BARNEVERN/PLEIE/OMSORG

Christian  Gundersen 92616440 christian.gundersen@aremark.kommune.no Virksomhetsleder Helse og barnevern, pleie og omsorg
Helene Bjerkman Lilledal 69199600 helene.bjerkman@aremark.kommune.no Miljøterapeut/barnevernet
Cathrine  Aadahl 47699263 cathrine.aadahl@aremark.kommune.no Psykisk Helsetjeneste
Kristin  Staal 69199600 kristin.staal@aremark.kommune.no Barnevern/folkehelsekoordinator
Legekontor   69199690   Hovednummer
Rita  Martinsen 69199690 rita.martinsen@aremark.kommune.no Kommunelege
Mirjam  Kilen 69199690 mirjam.kilen@aremark.kommune.no Lege
Legevakt i Halden 116117   Etter klokken 16
Ane  Grydeland 40401479 ane.grydeland@aremark.kommune.no Fysioterapi
Benedicte Borge Bakstad 93243162 Benedicte.Bakstad@halden.kommune Ergoterapi
Heidi  Sommerseth 41554705 heidi.sommerseth@aremark.kommune.no Avdelingsleder Fosbykollen
Fosbykollen sykehjem 98212189   Kontortelefon
Kirsti  Brynildsen 45637042 kirsti.brynildsen@aremark.kommune.no Avdelingsleder Hjemmetjenester
Trond  Korseth 98212170 trond.korseth@aremark.kommune.no Avdelingsleder kjøkken og vaskeri
Vakttelefon Fosbykollen 98212175    
Linda  Dagrød 48869789 linda.dagrod@aremark.kommune.no Saksbehandler

BARN OG OPPVEKST

Frode Gabrielsen 47882689 frode.gabrielsen@aremark.kommune.no Virksomhetsleder skole, oppvekst og kultur/rektor
Aremark skole  48950862   Sentralbord/sekretær
Kathrine Walthinsen 48947747 bibliotek@aremark.kommune.no Biblioteksjef
Ragnfrid  Næss 92251874 ragnfrid.nass@aremark.kommune.no Virksomhetsleder barnehage
Skole- og helsesøstertjenesten   45406311 hege.myhren-larsen@aremark.kommune.no Helsesykepleier

TEKNISK

Henriette Cecilie  Wisur-Olsen 95055593 henriette.wisur-olsen@aremark.kommune.no Virksomhetsleder/sjef
Maiken Balder 91120667 maiken.balder@aremark.kommune.no VA ingeniør
Line Dalene 47454511 line.dalene@aremark.kommune.no Saksbehandler teknisk
Roy  Dokke 92804099 roy.dokke@aremark.kommune.no Driftsoperatør VA
Stefan  Näset 97093744 stefan.naeset@aremark.kommune.no Driftsoperatør/snekker
Ole Henrik Johansen 95495219 olehenrik.johansen@aremark.kommune.no Driftsoperatør/rørlegger
Nils Håkon  Buer 91133406 Nils.Buer@aremark.kommune.no Prosjektleder
Wiggo Andersen 98212183 wiggo.andersen@aremark.kommune.no Driftstekniker kommunale bygg
Martine  Hakelund Hansen 47797245 martine.hakelund.hansen@halden.kommune.no Byggesak
Karl Martin Møgedal 92486958 karl.martin.mogedal@marker.kommune.no Jordbruk
Kjell Ove  Burås 91706118 kjellove.buras@marker.kommune.no Skogbruk
Ann Kristin  Halvorsrud 45406753 ann.kristin.halvorsrud@marker.kommune.no Viltforvaltning
Ole Christian Torgalsbøen 97022221 ole.christian.torgalsboen@halden.kommune.no Brannsjef
Mona Kristin Bergstrøm 98212184 monakristin.bergstrom@aremark.kommune.no Renholdsleder