Arbeidsmiljøutvalget (AMU)

Består av 2 politikere og 3 representanter fra de ansatte i Aremark kommune. 

  1. Ordfører: Håkon Tolsby                            Vara: Marte Espelund Sande
  2. Stig Aarbu                                                 Vara: Tore Kristiansen

De ansattes representanter: 

Anita Eliassen Fosser (Fagforbundet)

Epost: anita.eliassen.fosser@aremark.kommune.no

Anne Charlotte (Lotta) Bønøgård (Utdanningsforbundet)

Epost: anne.charlotte.bonogard@aremark.kommune.no

Anne Berit Sverd (Sykepleierforbundet)

Epostanneberit.sverd@aremark.kommune.no

Administrasjonsutvalget (ADM)

De politisk valgte medlemmene er identisk med Formannskapet: 

Håkon Tolsby Sp haakon.tolsby@aremark.kommune.no 96000315 Tolsby 10
Marte Espelund Sande Sp Marte.Espelund@aremark.kommune.no 92290799 Myrane 13
Stig Aarbu Ap stig@aarbu.com 99616717 Torpedalsveien 33
Harald Anders Smaadahl Krf smaadahl@halden.net 90577554 Hallesby 91
Alf Ulven H ulven@kristiania.com 92250000 Rakkestadveien 40

De ansattes representanter: 

Anita Eliassen Fosser Fagforbundet anita.eliassen.fosser@aremark.kommune.no
Laila Kjønna Fagforbundet laila.kjonna@aremark.kommune.no  
Varamedlemmer      
Anne Charlotte (Lotta) Bønøgård Utdanningsforbundet anne.charlotte.bonogard@aremark.kommune.no
Annveig Stene Delta annveig.stene@halden.kommune.no