Hjem»Kontakt oss

Kontakt oss

Aremark kommune

Aremark kommune
Rådhuset, Aremarkveien 2276, 1798 Aremark
Tlf: 69 19 96 00
Org.nr.: 940875560

Anne Mørk-Tønnesen
Anne Mørk-Tønnesen, kommunikasjonsrådgiver

Åpningstider rådhuset: 

Hverdager fra 08.00 til 15.00. (Sommertid)

Rådmann: Jon Fredrik Olsen mobil 98212171

Ordfører: Geir Aarbu: 93244012

Pressekontakt: Anne Mørk-Tønnesen mobil 99205332.

Er det noen andre i administrasjonen du ønsker å prate med? Finn mer informasjon her! 

  • Send inn din henvendelse via vårt kontaktskjema nederst på siden eller direkte til: post@aremark.kommune.no.
  • Vi gjør oppmerksom på at dersom eposten/meldingen din inneholder arkivverdig informasjon, vil den bli journalført i kommunens sak- og arkivsystem.
  • Du finner Aremark kommune også på facebook 
RÅDHUSET          
Sentralbord/Postmottak 69199600 post@aremark.kommune.no Arkivverdig epost blir journalført Rådhuset
Jon Fredrik  Olsen 98212171 jon.fredrik.olsen@aremark.kommune.no Rådmann Rådhuset
Mette  Eriksen 97767430 mette.eriksen@aremark.kommune.no Økonomisjef/Assisterende rådmann Rådhuset
Mathias  Gundersen 91772307 mathias.gundersen@aremark.kommune.no Controller Rådhuset
Ann Kristin  Jansson 47454458 ann-kristin.jansson@aremark.kommune.no Lønn Rådhuset
Anne  Mørk-Tønnesen 99205332 anne.mork-tonnesen@aremark.kommune.no Kommunikasjonsrådgiver/Arkiv Rådhuset
Heidi  Aaserud Lippestad 69199600 heidi.aaserudlippestad@aremark.kommune.no Sentralbord/Arkiv Rådhuset
Anita  Eliassen Fosser

93401079

anita.eliassen@aremark.kommune.no Fagforbundet Rådhuset
Nina  Krafft Skolleborg 90878218 nina.krafftskolleborg@aremark.kommune.no Frivilligsentralen Rådhuset
HELSE/NAV          
Christian  Gundersen 98212180 christian.gundersen@aremark.kommune.no Virksomhetsleder Helse og Nav Aremark Helse
Helene  Bjerkman Lilledal 69199600 helene.bjerkman@aremark.kommune.no Miljøterapeut/barnevernet Helse
Veronica  Mittet 69199600 veronica.mittet@aremark.kommune.no Psykiatrikoordinator Helse
Lene Beate  Petersen 69199600 lene.beate.petersen@aremark.kommune.no Sosialkonsulent Helse
Kristin  Staal 69199600 kristin.staal@aremark.kommune.no Flyktningekonsulent Helse
Janne Helene  Næss 69199600 jannehelene.naess@aremark.kommune.no Nav Stat Helse
Legekontor   69199690   Hovednummer Helse
Rita  Martinsen 69199690 rita.martinsen@aremark.kommune.no Kommunelege Helse
Mirjam  Kilen 69199690 mirjam.kilen@aremark.kommune.no Lege Helse
Hege  Myhren-Larsen 45406311 hege.myhren-larsen@aremark.kommune.no Helsesøster Helse
Legevakt i Halden 116117   Etter klokken 16 Helse
Ane  Grydeland 40401479 ane.grydeland@aremark.kommune.no Fysioterapi Helse
OMSORG          
Heidi  Sommerseth 41554705 heidi.sommerseth@aremark.kommune.no Virksomhetsleder Helse og Omsorg Omsorg
Fosbykollen sykehjem 98212189   Kontortelefon Omsorg
Heidi  Glimsdal   heidi.glimsdal@aremark.kommune.no Assisterende avdelingsleder sykehjem og hjemmetjeneste Omsorg
Kirsti  Brynildsen 45637042 kirsti.brynildsen@aremark.kommune.no Avdelingsleder Fosbykollen  Omsorg
Trond  Korseth 98212170 trond.korseth@aremark.kommune.no Avdelingsleder kjøkken og vaskeri Omsorg
Pasientkoordinator 98212175     Omsorg
SKOLE          
Per Ole  Pihlstrøm 92244593 per.ole.pihlstrom@aremark.kommune.no Virksomhetsleder skole, oppvekst og kultur/rektor Oppvekst
Aremark skole  48950862     Oppvekst
Kathrine  Walthinsen 48977747 bibliotek@aremark.kommune.no Biblioteksjef Oppvekst
Aremark barnehage 48884117 post@aremark.kommune.no Kontor Oppvekst
Tone  Schanche Stensrud 48884117 tone.schanchestensrud@aremark.kommune.no Pedagogisk leder 50% Oppvekst
Veronica  Nordgaard 48884117 veronica.nordgaard@aremark.kommune.no Pedagogisk leder 50% Oppvekst
TEKNISK          
Ann-Catrin  Johansson 47974252 ann-catrin.johansson@aremark.kommune.no Virksomhetsleder/sjef Teknisk
Maiken  Balder 91120667 maiken.balder@aremark.kommune.no VA ingeniør Teknisk 
Berit  Skibenes 47454511 berit.skibenes@aremark.kommune.no Matrikkel/kart Teknisk 
Roy  Dokke 92804099 roy.dokke@aremark.kommune.no Driftsoperatør VA Teknisk
Stefan  Näset 97093744 stefan.naeset@aremark.kommune.no Driftsoperatør/snekker Teknisk 
Ole Henrik  Johansen 95495219 olehenrik.johansen@aremark.kommune.no Driftsoperatør/rørlegger Teknisk
Wiggo  Andersen 98212183 wiggo.andersen@aremark.kommune.no Driftstekniker kommunale bygg Teknisk
Ole T.  Eide 40039321 ole.eide@marker.kommune.no Landbruk Teknisk
Finn  Lindblad 45406970 finn.lindblad@marker.kommune.no Byggesøknader Teknisk
Gro  Gaarder 98211737 gro.gaarder@marker.kommune.no Ustlipp/private avløp Teknisk
Karl Martin  Møgedal 92486958 karl.martin.mogedal@marker.kommune.no Jordbruk Teknisk
Kjell Ove  Burås 91706118 kjellove.buras@marker.kommune.no Skogbruk Teknisk
Kjell Roger  Ruud 92625956 kjell.roger.ruud@marker.kommune.no Oppmåler Teknisk
Ann Kristin  Halvorsrud 45406753 ann.kristin.halvorsrud@marker.kommune.no Viltforvaltning Teknisk
Ole Christian  Torgalsbøen 97022221 ole.christian.torgalsboen@halden.kommune.no Brannsjef Teknisk
Mona Kristin  Bergstrøm 98212184 monakristin.bergstrom@aremark.kommune.no Renholdsleder Teknisk
Berit Stangeland

Skatteoppkrever for Aremark og Halden

Aremark kommune har inngått en avtale om at kemneren i Halden overtar skatteoppkreverfunksjonen fra og med 1. juli 2017.

- Innbyggerne i Aremark skal ikke merke noen forskjell. Vi skal videreføre den gode servicen til Aremarks innbyggere, sier Berit Stangeland. 

Besøksadresse for skatteoppkreveren vil bli hos Halden Kemnerkontor i 3.etasje på Folkets Hus. 

Det nye telefonnummeret til skatteoppkreveren blir 69174567. 

- Vi skal ta oss av skatt, arbeidsgiveravgift, og kommunale krav og avgifter, sier Berit Stangeland. 

Åpningstiden er mellom 09-15 på hverdager. 

Spørsmål om fakturaer rettes som før til Aremark Kommune. 





Tips en venn Skriv ut